ابلاغ شیوه‌نامه طرح ملی «لاله‌های روشن»/ برپایی یادواره شهدا در مدارس

بخشنامه و شیوه‌نامه طرح ملی «لاله‌های روشن» در راستای پاسداشت ارزش‌های دفاع مقدس به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ارسال شد.

www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ آموزش و پرورش ، در راستای پاسداشت ارزش‌های دفاع مقدس، بخشنامه و شیوه‌نامه طرح ملی «لاله‌های روشن» از سوی علیرضا کاظمی رئیس ستاد مرکزی شاهد و معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش به ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها ارسال شد.

در متن این بخشنامه آمده است: در راستای اجرای فعالیت شماره 1-7 با موضوع برگزاری یادواره شهدای فرهنگی و دانش‌آموز ذیل برنامه طراحی و اجرای فعالیت‌های تربیتی، ترویج فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت از زیرنظام برنامه درسی برنامه‌های ابلاغی سال 1398 موضوع بخشنامه 9373 مورخ 27 فروردین 1398، شیوه‌نامه برگزاری طرح ملی «لاله‌های روشن» چهل هزار یادواره، چهل هزار شهید، چهل هزار مدرسه، به مناسبت سالروز شهادت شهید فهمیده و 36.000 شهید دانش‌آموز و بیش از چهار هزار شهید فرهنگی و چهلمین سال تأسیس نهاد بسیج مستضعفین ابلاغ می‌شود.

ضروری است با هدف تعمیق فرهنگ ایثار، مقاومت، شهادت و صیانت آگاهانه از میراث گرانبهای شهدای والامقام در اولین سال از گام دوم انقلاب اسلامی با اجرای مطلوب این طرح ارزشمند با محوریت شوراهای دانش‌آموزی و مشارکت تشکل‌های دانش‌آموزی، شاهد ایجاد یک جریان فرهنگی بزرگ در این عرصه باشیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.