ناوشکن "الوند" عازم دریاهای آزاد شد

شصت و چهارمین ناوگروه اطلاعاتی-رزمی نیروی دریایی ارتش متشکل ناوشکن الوند و ناو پشتیبانی بندرعباس برای انجام ماموریت دریانوردی عازم دریاهای آزاد و بین المللی شدند.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ امنیتی و دفاعی ، آیین استقبال از ناوگروه شصت و سوم اطلاعاتی رزمی نیروی دریایی با حضور امیر دریادار دوم تاشک، فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب و جمعی از خانواده‌ها در اسکله منطقه یکم امامت این نیرو در بندرعباس برگزار شد.

امیر دریادار دوم تاشک با اشاره به اینکه ناوگروه شصت و سوم  ارتش بعد از طی 15000 مایل دریایی و گذشت 100 روز دریانوردی توانست با افتخار پرچم جمهوری اسلامی ایران را در آب‌های آزاد و بین المللی به اهتزاز درآورد و به کشور بازگردد، گفت: یکی از مولفه‌های افزایش توان زرم ایجاد عمق راهبردی است که این دریانوردی‌ها  باعث افزایش عمق راهبردی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.

فرمانده قرارگاه مقدم ناوگان جنوب نیروی دریایی با تاکید بر اینکه خانواده‌های کارکنان نیروی دریایی ارتش در موفقیت و پیشرفت این نیرو نقش تاثیرگذار و پررنگی دارند، افزود: با توجه به اینکه دشمن امروزه با تهاجم فرهنگی، نسل جوان و خانواده‌ها را نشانه گرفته است، همه کارکنان موظفند، همانطور که با انجام ماموریت‌های خود از  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران محافطت می‌کنند از کانون گرم خانواده‌های خود نیز پشتیانی و مراقبت کنند.

بر اساس این گزارش؛ شصت و چهارمین ناوگروه اطلاعاتی-رزمی نیروی دریایی ارتش متشکل ناوشکن الوند و ناو پشتیبانی بندرعباس برای انجام ماموریت دریانوردی عازم دریاهای آزاد و بین المللی شدند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.