پیام تسلیت علی دارابی برای فوت کردن حاج حسین حرمی

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما در پیامی فوت کردن حاج محمدحسین حرمی از مدیران سابق صداوسیما را تسلیت گفت.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی به نقل از روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، در پی درگذشت حاج محمد حسین حرمی مدیر پیشین شبکه ٥ سیما و رادیو تهران به دلیل ابتلاء به کرونا، علی دارابی پیام تسلیتی را صادر کرد.

در پیام معاون سازمان صدا و سیما آمده است: درگذشت برادر مبارز و انقلابی مدیر خدوم و صدیق سازمان صدا و سیما و زنده یاد حاج محمد حسین حرمی رحمت الله علیه را تسلیت می گویم. زنده یاد حرمی از خانواده‌ای متدین و انقلابی و مبارزه علیه رژیم ستم‌شاهی بود.

در ادامه پیام دارابی به اخلاق و تواضع این پیشکسوت رسانه ملی اشاره و یادآور شده است: از دیگر سجایای اخلاقی او می‌توان به کم‌گویی و پرکاری اشاره کرد که زبانزد خاص و عام بود.

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما  در ادامه پیام تسلیت خود آورده است: زنده یاد حرمی سال ها در جایگاه مدیریت شبکه پنج سیما و رادیو تهران منشاء خدمات و نوآوری‌های فراوان بود. فارغ از ارتباط کاری و حرفه‌ای، او دوست شفیق و عزیزی برای من به شمار می‌رفت؛ قدردان خدمات شایسته او هستیم و از خداوند بزرگ رحمت و رضوان الهی برای ایشان و صبر و شکیبایی برای خانواده عزیز و بازماندگان محترم خواهانم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.