تقدیر رئیس قوه قضائیه از بازدیدهای سرزده از زندان‌های کشور

رئیس قوه قضائیه با تقدیر از بازدیدهای سرزده مسئول ها سازمان زندان‌ها از زندان‌های کشور بیان کرد: سازمان زندان‌ها ضامن اجرای دستورات و بخشنامه‌های رئیس قوه قضائیه در زندان‌ها است.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ حقوقی و قضایی به نقل از روابط عمومی سازمان زندان‌ها، آیت‌الله رئیسی ضمن «تقدیر از بازدیدهای سرزده از زندان‌های استان ها» به رئیس سازمان زندان‌ها دستور داد: گزارش وضعیت زندان‌ها و بخصوص بازداشت‌های غیرضرور هر استان ضمن انعکاس به رئیس کل دادگستری استان به حوزه ریاست ارسال شود.

وی تاکید کرد: معاون قضائی زندان‌ها، مسائل زندانیان را با استفاده از کارشناسان حقوقی دنبال و گلایه‌ها و مشکلات را پیگیری کند. سازمان زندان‌ها ضامن اجرای دستورات و بخشنامه‌های رئیس قوه قضائیه در زندان‌ها است.

رئیس قوه قضائیه همچنین با عنایت به تغییرات هیئت مدیره بنیاد تعاون زندانیان در این دستور مقرر کرد که رویکرد بنیاد در آینده باید ایجاد اشتغال پایدار برای زندانیان باشد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.