ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به زندانیان همدان

مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: گروه جهادی منتظران ظهور از دیروز با حضور در زندان مرکزی همدان مشغول درمان بیماری‌های دهان و دندان زندانیان هستند .

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ حقوقی و قضایی به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، مدیرکل زندان‌های استان همدان اعلام کرد؛ این گروه جهادی ۴۰ نفره هر روز ۴۰۰ نفر از زندانیان را معاینه و ویزیت می‌کنند.

وی بیان داشت: تمامی مددجویانی که در زندان همدان و در کانون اصلاح و تربیت و در اردوگاه ما مشکل دهان و دندان دارند از سوی این تیم به آنها خدمات دندانپزشکی ارائه می‌شود.

مدیرکل زندان‌های استان همدان افزود: این گروه بدون هیچ گونه چشمداشتی این اقدام را انجام می‌دهند تاجایی که یونیت‌های دندان پزشکی را نیز خودشان تقبل کرده و وارد زندان کردند.

مسئول تیم جهادی منتظران گروه نیز عنوان کرد: ما در هشت زندان کشور این اقدام را انجام دادیم که اولین برنامه فرا استانی ما اصفهان بود و دومین برنامه نیز در استان همدان انجام شد و با این تیم ۴۰ نفره خدمات تخصصی دندان پزشکی را ارائه می‌کنیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.