آغاز عملیات آبرسانی به ۱۳ روستای گلستان

عملیات آبرسانی به ۱۳ روستای گلستان امروز یکشنبه همزمان با سراسر کشور و در راستای پویش هر هفته الف- ب- ایران با حضور کلیپ کنفرانسی رضا اردکانیان وزیر نیرو آغاز شد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس اقتصاد امروز نیوز؛ نفت و انرژی گفت: اعتبار هزینه شده برای این طرح ها افزون بر ۹۵ میلیارد ریال است که با افتتاح و بهره‌برداری از این پروژه‌ها هفت هزار و ۵۶۱ خانوار روستایی با جمعیتی معادل ۳۰ هزار و ۲۲۴ نفر از این خدمات بهره‌مند شدند.

بهزاد هرمزی گفت: حفر و لوله‌گذاری یک حلقه چاه، احداث ۲ باب ایستگاه پمپاژ و احداث مخزن ذخیره به حجم ۹۰۰ مترمکعب، اجرای خطر انتقال به طول ۱۷ کیلومتر، اجرای شبکه توزیع به طول ۲۱ کیلومتر و استانداردسازی انشعاب برای ۶۴۰ فقره از جمله پروژه‌های افتتاح شده امروز بود.

وی بیان کرد: عملیات اجرایی این پروژه‌ها هفته دولت سال ۹۷ آغاز شده بود.

وی ادامه داد: هم اکنون حدود ۷۲ درصد روستاهای گلستان از نعمت آب شرب سالم برخوردارند و تلاش برای حل مشکل ۲۸ درصد برای ایجاد انتقال و لوله‌گذاری آب ادامه دارد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.