نوازی: با کمبود بازیکن مواجه بودیم

مربی تیم فوتبال شهرخودرو بیان کرد: با وجود اینکه ما بازیکنان جدیدمان را در اختیار نداشتیم و با کمبود بازیکن مواجه بودیم، فکر می‌کنم نتیجه مساوی مقابل الهلال عادلانه بود.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، محمد نوازی در نشست خبری پس از تساوی بدون گل شهرخودرو در برابر الهلال عربستان اظهار داشت: با توجه به فشار بازی‌ها و اینکه فاصله زمانی و استراحت بین هر دیدار بسیار کم است و با وجود اینکه ما بازیکنان جدیدمان را در اختیار نداشتیم و با کمبود بازیکن مواجه بودیم، فکر می‌کنم نتیجه مساوی عادلانه بود.

وی در ادامه افزود: الهلال تیم بزرگی است. حتی اگر بازیکنان اصلی‌اش هم نباشند، نام بزرگی دارد. با این حال بازیکنان ما تمام تلاششان را کردند تا در این بازی نتیجه بگیرند.

مربی شهرخودرو در پایان گفت: درست است بازیکنان بزرگشان را در میدان نداشتند، اما ما هم خیلی از بازیکنان‌مان را به دلیل مشکلات نقل و انتقالاتی نداشتیم. یکی دو نفر از بازیکنان آنها که غایب بودند که جزو برترین‌ها بودند ولی همین نفرات داخل زمین هم تیم خوبی بودند و الهلال همان الهلال بود. بچه‌های ما هم تلاش کردند، اما بدشانسی آوردیم.

تیم فوتبال شهرخودرو با تساوی بدون گل برابر الهلال یک امتیازی شد و حریف عربستانی با ۱۱ امتیاز صعودش به دور بعدی را قطعی کرد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.