توقف صدرنشین و صعود چشمگیر نود/ادامه تیره روزی‌های ملوان و قشقایی

رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول با انجام ۹ بازی پیگیری شد که در حساس ترین دیدار امروز فجر سپاسی در خانه مقابل گل ریحان متوقف شد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، هفته دهم رقابتهای لیگ دسته اول امروز برگزار شد و عمدتا تیم های بالای جدول مقابل حریفان خود متوقف شدند تا رقابت فشرده بین مدعیان همچنان در جریان باشد.

در یکی از حساس ترین بازیهای امروز، فجر سپاسی صدرنشین مسابقات در خانه مقابل گل ریحان دیگر تیم مدعی این فصل با نتیجه بدون گل متوقف شد تا ۲۱ امتیازی شده و همچنان در صدر باقی بماند. گل ریحان نیز با این نتیجه ۲۰ امتیازی شده و در رده چهارم قرار گیرد.

خوشه طلایی دیگر تیم مدعی این فصل در خانه مقابل داماش بدون گل متوقف شد و مس رفسنجان هم مقابل حریف هم نام کرمانی اش در خانه با نتیجه یک - یک به تساوی رسید. این دو نتیجه بهترین فرصت برای نود ارومیه بود تا با پیروزی بر آرمان گهر بتواند تا رده دوم جدول صعود کند. 

آلومینیوم اراک دیگر تیم مدعی این فصل در تبریز از عهده پیروزی بر شهرداری بر نیامد و با تساوی یک-یک مقابل این تیم کارش را خاتمه داد. 

قشقایی شیراز و ملوان انزلی هم در ادامه ناکامی های این فصل باز هم به شکست مقابل حریفان تن دادند. ملوان این بار مقابل بادران متحمل شکست یک بر صفر شد و قشقایی نیز در رشت مقابل سپیدرود با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.

ماحصل بازیهای امروز ادامه صدرنشینی فجر سپاسی علیرغم تساوی خانگی مقابل گل ریحان و قعر نشینی ملوان با همان ۲ امتیاز بود.

نتایج هفته دهم رقابتهای لیگ دسته اول به شرح زیر است؛

* بادران یک - ملوان صفر
* خوشه طلایی صفر - داماش صفر
* مس رفسنجان یک - مس کرمان یک
* فجر سپاسی صفر - گل ریحان صفر
* شهرداری تبریز یک - آلومینیوم اراک یک
* سپیدرود رشت ۲ - قشقایی شیراز یک
* نود ارومیه یک - آرمان گهر سیرجان صفر
* نیروی زمینی یک - رایکا بابل صفر
* استقلال خوزستان - سرخ پوشان پاکدشت (در حال برگزاری)

جدول مسابقات لیگ دسته اول در پایان هفته دهم؛

رقابتهای فوتبال لیگ دسته اول با انجام ۹ بازی پیگیری شد که در حساس ترین دیدار امروز فجر سپاسی در خانه مقابل گل ریحان متوقف شد.
امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.