ماشین سازی مقابل پرسپولیس هجومی کار می‌کند/ تشریح وضعیت تیمی

تبریز- سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با بیان اینکه تیمش آماده دیدار بزرگ برابر پرسپولیس است، گفت: ماشین سازی مقابل پرسپولیس هجومی کار می‌کند.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، رسول خطیبی عصر امروز چهارشنبه در حاشیه تمرین تیم ماشین سازی به خبرنگاران در تبریز گفت: هرگز به فکر تساوی و کسب یک امتیاز نبوده ام و فردا نیز برای پیروزی و ارائه یک بازی خوب و تماشایی پا به میدان می گذاریم.

وی در تشریح وضعیت تیمش با بیان اینکه تمرینات بازیکنانش خوب بوده است و همه شرایط مناسب برای این بازی است، افزود: فقط فرید بهزادی کریمی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و سایر بازیکنان آماده بازی هستند.

خطیبی با تاکید بر اینکه تلاش داریم تا یک بازی تماشایی و در شان خودمان انجام دهیم، گفت: ترسی از تیم حریف نداریم، آنالیز خوبی از پرسپولیس داشته‌ایم. می دانم که فردا بازی سخت و سنگین است ولی ما هم ماشین سازی هستیم.

وی همچنین از هواداران فوتبال آذربایجان در تهران نیز خواست تا فردا به ورزشگاه بیایند و تیم مورد علاقه خود را تشویق کنند.

خطیبی اظهار داشت: اگر فردا اشتباهی نداشته باشیم می توانیم تیم حریف را شکست دهیم.

عصر امروز چهارشنبه آخرین تمرین تیم فوتبال ماشین سازی قبل از سفر به تهران و انجام بازی مقابل پرسپولیس زیر نظر رسول خطیبی در ورزشگاه اختصاصی این باشگاه برگزار شد.

دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و ماشین‌ سازی تبریز روز پنج شنبه ۹ آبان از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

گفتنی است یاران رسول خطیبی تا ساعتی دیگر با پرواز تبریز راهی تهران می‌شوند و اردوی قبل بازی را در هتل المپیک برپا می‌کنند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.