پیولی: اشتباهاتی داشته‌ایم و نیاز به بازیکنانی دارم که پاپس نکشند/ هواداران احمق نیستند

سرمربی تیم فوتبال میلان می‌گوید این تیم در بازی‌‌های این فصل اشتباهاتی داشته اما او و شاگردانش می‌توانند اوضاع را تغییر دهند.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، استفانو پیولی که شاگردانش فردا شب (پنجشنبه) در هفته دهم سری A ایتالیا پذیرای اسپال پایین جدولی هستند، با حضور در کنفرانس خبری پیش از این بازی با اشاره به شکست 2 بر یک تیمش مقابل رم گفت: باید واقع‌بین باشیم و تأکید می‌کنم در شرایط خوبی نیستیم، اما ما بهتر از چیزی هستیم که در بازی یکشنبه مقابل رم از خود نشان دادیم.

سرمربی میلان که از زمانی که جانشین مارکو جامپائولو شده، از دو بازی تنها یک امتیاز برای روسونری به ارمغان آورده، اظهار داشت: ما نباید برعکس عمل کنیم، ما زمان لازم برای پیشرفت در جدول رده‌بندی را داریم و نیاز به کسانی دارم که باانگیزه باشند و بخواهند خودشان را ثابت کنند. اگر ما در این جایگاه (رده سیزدهم جدول) هستیم، این بدین معناست که ما اشتباهاتی داشته‌ایم. من نیاز به بازیکنانی دارم که پا پس نکشند.

وی افزود: خیلی مهم است که تنها بازی به بازی پیش برویم و روحیه جنگندگی مناسبی داشته باشیم. شاید ما به لحاظ کیفی بهترین تیم نباشیم اما حداقل از حیث روحیه و مصمم بودن، می‌خواهیم بهترین باشیم. اگر کسی ترس‌هایی در وجود خود دارد، وقتش رسیده که آنها را گوشه‌ای بگذارد. هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن باقی مانده، اما اگر خودمان را باور داشته باشیم، سپس هر چیز ممکن است.

پیولی تصریح کرد: هواداران احمق نیستند و می‌توانند بگویند که تیم چه زمانی با روحیه مناسب و پرتلاش بازی می‌‌کند و چه زمانی اینطور نیست. این بسته به عملکرد ما دارد که کاری کنیم هواداران با ما باشند. ارائه بازی خوب برای ما در این مقطع یک مزیت به شمار می‌رود، اما نیاز به یک ویژگی اصلی داریم و آن روحیه تیمی است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.