سعد حریری به دنبال نخست وزیری نیست

منابع وابسته به بیت الوسط( محل اقامت سعد حریری) به شبکه ال بی سی لبنان اعلام کردند:  سعد حریری رئیس دولت پیشبرد امور به دنبال نخست وزیری نیست.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آسیا ، برخی منابع وابسته به بیت الوسط( محل اقامت سعد حریری) به شبکه ال بی سی لبنان اعلام کردند:  سعد حریری رئیس دولت پیشبرد امور به دنبال نخست وزیری نیست اما اگر مسئولیتی بر گردن وی گذاشته شود، آنرا خواهد پذیرفت.

این منابع بیان کردند: هر گونه حرف و حدیث و اخبار مربوط به شرط گذاشتن ما در این مرحله نادرست است. ما در انتظار رایزنی هایی پارلمانی و اینکه چه کسی مامور تشکیل کابینه خواهد شد، هستیم.

شایان ذکر است که میشل عون رئیس جمهور لبنان ضمن پذیرش استعفای سعد حریری از وی خواست که تا زمان تشکیل دولت جدید مسئول پیشبرد دولت باشد.

انتظار می رود که عون رایزنی های سیاسی را شروع کند و پس از آن نام نخست وزیر مامور تشکیل کابینه را اعلام کند و پس از آن نوبت به مرحله تشکیل دولت می رسد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.