اختصاص اعتبار برای تسویه تنخواه هزینه‌های سیل ۹۸

معاون اول رئیس جمهور مصوبه تخصیص مبلغ ۳۶۰ میلیارد ریال اعتبار به‌منظور تسویه تنخواه پرداختی برای تأمین هزینه‌های سیل سال جاری را برای اجرا ابلاغ کرد.

www.farsnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ دولت و مجلس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مصوبه تخصیص مبلغ ۳۶۰ میلیارد ریال اعتبار به منظور تسویه تنخواه پرداختی به برخی استان‌ها برای تأمین هزینه‌های اضطراری ناشی از سیل سال جاری را برای اجرا به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط ابلاغ کرد.

هیئت وزیران در جلسه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ به پیشنهاد وزارت کشور و تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور با تخصیص مبلغ ۲۳۲ میلیارد ریال اعتبار هزینه‌ای و مبلغ ۱۲۸ میلیارد ریال اعتبار تملک دارایی سرمایه‌ای به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌های خوزستان، لرستان، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، فارس، مازندران و گلستان بابت تسویه تنخواه پرداختی هزینه‌های اضطراری مرتبط با حوادث غیرمترقبه سیل سال جاری موافقت کرد.

بر این اساس، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌های فوق موظفند گزارش عملکرد این تصویب‌نامه را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان مدیریت بحران کشور ارسال نمایند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری فارس به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.