بارنیه: فایده برگزیت چیست؟

مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا در امور برگزیت گفت: هنوز دلیل موجهی که مزیت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را شرح دهد، نشنیده ام.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آمریکا و اروپا به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، میشل بارنیه مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا در امور برگزیت امروز سه شنبه اعلام کرد: هنوز دلیل موجهی که مزیت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را شرح دهد، نشنیده ام.

مذاکره کننده ارشد اتحادیه اروپا در امور برگزیت در این خصوص گفت: تاکنون کسی برای من ارزش افزوده برگزیت را توضیح نداده است؛ هیچ کس، حتی نایجل فاراژ (مؤسس حزب برگزیت).

وی در ادامه افزود: نگرانی‌ هایی در خصوص در خطر قرار گرفتن صلح در منطقه و تضعیف پیمان بلفاست وجود دارد. اروپا آماده است تا این گفتگوها را به محض تصویب توافقنامه برگزیت آغاز کند.

شایان ذکر است، جانسون تا کنون چندین بار وعده داده بود که با توافق و یا بدون توافق در ۳۱ اکتبر سال جاری میلادی از اروپا خارج خواهد شد؛ اما اکنون فرصت این کار برای لندن تا ژانویه سال ۲۰۲۰ میلادی تمدید شده است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.