سرنوشت عجیب تیم‌های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا

تیم فوتبال النصر عربستان که در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم التعاون عربستان را حذف کرده بود، در مرحله یک چهارم نهایی هم باید با تیم دیگری از این کشور بازی کند.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امروز دوشنبه برگزار شد. بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، روز چهارشنبه این هفته پرسپولیس ایران با پاختاکور ازبکستان دیدار می‌کند و النصر عربستان باید به مصاف الاهلی عربستان برود.

این فصل از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در حالی در جریان است که سرنوشت تیم‌های عربستانی در نوع خود جالب توجه است.

تیم الهلال که صعودش از مرحله گروهی مسجل شده بود، به خاطر تعداد زیادی اعضای کرونایی و طبق قانون کنفدراسیون فوتبال آسیا، از این مسابقات کنار گذاشته شد و التعاون، الاهلی و النصر از عربستان راهی مرحله یک هشتم شدند.

در مرحله یک هشتم، تیم‌های النصر و التعاون حریف همدیگر شدند. در این بازی که شب گذشته برگزار شد، النصر با برد یک بر صفر، دیگر تیم عربستانی را حذف کرد.

حالا و در مرحله یک چهارم نهایی همه سرنوشت طوری رقم خورده است که تیم‌های الاهلی و النصر عربستان باید با هم بازی کنند تا یک نماینده دیگر از این کشور به دست دیگر تیم سعودی حذف شود.

البته این قرعه دارای مزیت هم هست و حضور یک نماینده از عربستان را تا مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا تضمین می‌کند.

برنامه مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به این شرح است:

چهارشنبه، ۹ مهرماه ۱۳۹۹؛ ورزشگاه جاسم بن حمد قطر

* النصر عربستان - الاهلی عربستان؛ ساعت ۱۷:۱۰
* پرسپولیس ایران - پاختاکور ازبکستان؛ ساعت ۲۱:۱۵

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.