۷۳ کیلوگرم تریاک در شاهرود کشف شد

سمنان - فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف ۷۳ کیلوگرم تریاک در شاهرود خبر داد و گفت: این محموله در کامیونتی به صورت ماهرانه جاسازی شده بود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، سرهنگ عبدالله حسنی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی ستاد فرماندهی ناجای سمنان ضمن بیان اینکه در پی دریافت گزارشی از پلیس استان گلستان مبنی بر تردد خودروی حامل مواد افیونی از شرق استان سمنان، دو تیم از پلیس مبارزه با مواد مخدر شاهرود به موقعیت اعلامی اعزام شدند، تاکید کرد: پس از ساعتی کار اطلاعاتی و استقرار نیروها، کامیونت قاچاقچیان شناسایی و توقیف شد.

وی افزود: در بازدید مأموران از خودروی کامیونت ۷۳ کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه در خودرو جاسازی شده بود کشف و افراد خاطی به چنگ قانون گرفتار شدند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه ناجا با سوداگران مرگ هیچ مماشاتی ندارد، ابراز کرد: به واسطه اهمیت موضوع مواد مخدر و تاثیر سوء آن بر جامعه نیروی انتظامی بدون مماشات و تعارفی با هر گونه تخلف و سوء استفاده از حوزه مواد مخدر برخورد می‌کند.

حسنی همچنین از توقف یک دستگاه موتور سنگین و غیرمجاز در گرمسار خبر داد و ابراز داشت: این موتور سیکلت ۳۵۰ میلیون تومان قیمت داشت و ورود آن به مثابه کالای قاچاق محسوب می‌شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.