تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی فصل همدلی تا ۳۰ آبان‌ماه

رئیس فرهنگسرای اندیشه بیان کرد: مهلت ارسال آثار به جشنواره فصل همدلی به دلیل استقبال اهالی هنر و درخواست شرکت کنندگان تا پایان آبان ماه تمدید شد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی ، ناصر امین‌زاده، رئیس فرهنگسرای اندیشه در خصوص روند برگزاری جشنواره ادبی فصل همدلی گفت: این جشنواره طی دو ماه گذشته با نگاهی به عناوین صلح و آرامش، فرشته‌های زمینی (یاریگران- مدافعان و ایثارگران سلامت)، پایداری و صبر، امید- خودباوری و شکوفایی، اخلاق، معنویت، نیایش و عظمت خالق در دو بخش شعر (کلاسیک، نو، ترانه) و داستان (داستان کوتاه، داستانک، خاطره، دلنوشته و وقایع‌نگاری تاریخی-ادبی دوران کرونا)  در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار به جشنواره به درخواست متقاضیان شرکت‌کننده و همچنین شکل‌گیری موج سوم کرونا تمدید شده است، اظهار کرد: بر این اساس علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را از سراسر ایران تا 30 آبان ماه، با قید مشخصات کامل، شامل نام و نام خانوادگی، سال تولد، کد ملی، میزان تحصیلات و رشته تحصیلی، آدرس محل سکونت به همراه کد پستی، شماره تماس و نشانی به پست الکترونیک put.andisheh@gmail.com یا به نشانی تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان شهید نیاکی(اندیشه) فرهنگسرای اندیشه ارسال کنند.

مدیر فرهنگی هنری منطقه ٧ افزود: مجتبی رحماندوست دبیر علمی جشنواره، سعید بیابانکی دبیر بخش شعر و قاسمعلی فراست نیز دبیری بخش داستان این جشنواره را برعهده دارند.

رئیس فرهنگسرای اندیشه تصریح کرد: همچنین آقایان محمدعلی بهمنی، عبدالجبار کاکایی و محمدمهدی سیار هیئت داوران بخش شعر این جشنواره و همچنین آقایان محمدرضا بایرامی، مجید قیصری و شهریار عباسی نیز هیئت داوران بخش داستان‌نویسی را تشکیل می‌دهند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.