توضیح های محمدحسین لطیفی درباره خبر انصرافش از اجرای «هفت»

محمدحسین لطیفی مجری برنامه «هفت» خبر روابط عمومی رادیو تهران درباره انصرافش از اجرای این برنامه را تکذیب کرد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی به نقل از روابط عمومی برنامه «هفت»، عصر امروز خبری در رسانه‌ها مبنی بر انصراف محمدحسین لطیفی مجری برنامه «هفت» از اجرای این برنامه منتشر شد.

محمدحسین لطیفی در واکنش به این خبر گفت: در مصاحبه‌ای که منتشر شده شیطنت زیادی شده است. در ابتدا از من سوال شد چرا هفت مثل دوره‌های گذشته جنجالی نیست و من پاسخ دادم باید در برنامه شان میهمان حفظ شود. در ادامه سوال شد با توجه به شروع سریال برای ادامه اجرای هفت مشکلی ندارید که من پاسخ دادم با توجه به نبود پرواز در سنندج برای من سخت است.

وی ادامه داد: از تهیه کننده هم خواسته بودم اگر امکان دارد شخصی را در این مدت جایگزین من کنند ولی چون ۸۰ قسمت از برنامه را خودم اجرا کردم دوست دارم در ادامه خودم با وجود سختی حضور داشته باشم. پس این خبر انصراف و استعفای من کاملاً کذب است و فایل صوتی مصاحبه را در صورت لزوم منتشر خواهم کرد.

به گزارش خبرگزاری اظهارات لطیفی مبنی‌بر انصراف از اجرای برنامه هفت از سوی روابط عمومی رادیو تهران برای رسانه‌ها ارسال شده بود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.