فراخوان دور جدید رتبه‌بندی روزنامه‌ها منتشر شد

مدیران مسئول روزنامه‌ها، برای شرکت در طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها در سال (۹۹-۹۸)، می‌بایست دو نسخه از هر شماره روزنامه خود را تا تاریخ ۷ آذر به دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها ارسال کنند.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی ، روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، فراخوان طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها در سال (۹۹-۹۸) را منتشر کرد.

متن کامل این فراخوان به شرح زیر است:

«معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف ارتقای کیفی روزنامه‌ها، ایجاد رقابت حرفه‌ای و سالم و روشن شدن جایگاه واقعی هر روزنامه، از مدیران مسئول محترم روزنامه‌ها (سراسری و غیر سراسری) دعوت می‌کند، برای شرکت در طرح رتبه‌بندی روزنامه‌ها (سال ۹۸-۹۹) مطابق شیوه‌نامه مصوب، دو نسخه از هر شماره روزنامه خود، همراه با فرم خوداظهاری تکمیل شده، جداول الحاقی و مستندات لازم را تا تاریخ ۷ آذر به دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها به نشانی : تهران-خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک یازده، طبقه دوم، کد پستی: ۱۵۳۱۶۳۶۱۱۱، آقای خوشبخت یا خانم خرازی به شماره تماس ۸۸۷۳۵۴۳۹-۰۲۱ ارسال و رسید دریافت کنند.
از آنجا که برابر ماده ۱۲ شیوه‌نامه رتبه‌بندی، در مرحله تجدید نظر، مدرک جدیدی پذیرفته نخواهد شد، از مدیران مسئول محترم روزنامه‌ها درخواست می‌شود، نسبت به ارسال کامل مدارک و مستندات، دقت لازم و اهتمام شایسته معمول دارند.
روزنامه‌های استانی می‌توانند از طریق پست سفارشی به نشانی ذکر شده، نسبت به ارسال روزنامه و مستندات خود اقدام کنند.
روزنامه‌های ارسالی برای شرکت در طرح رتبه‌بندی، مطابق تاریخ‌های اعلام شده به شرح زیر ارسال شود:
- دوشنبه، ۱۱ شهریور، سه‌شنبه، ۲۸ آبان و چهارشنبه، ۲۸ دی‌ماه ۱۳۹۸
- شنبه، ۱۰ خرداد و یکشنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۹  

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.