آخرین آمار ابتلای به کرونا در ترکیه/روند رو به افزایش شیوع

وزیر بهداشت ترکیه درخصوص آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در این کشور نوشت: طی ۲۴ ساعت گذشته از ۱۳۲ هزار و ۹۱۳ نفر تست ویروس کرونا گرفته شده است که از بین آنها ۲۱۹۸ نفر مبتلا تشخیص داده شده‌‌اند.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آسیا ، فخرالدین کوجا وزیر بهداشت ترکیه درخصوص آخرین وضعیت شیوع کرونا در این کشور در صفحه توئیتر خود نوشت: طی 24 ساعت گذشته از 132 هزار و 913 نفر تست کرونا گرفته شده است که از بین آنها 2198 نفر مبتلا تشخیص داده شده‌‌اند و 75 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.

وی افزود: به این ترتیب در مجموع از 13 میلیون و 350 هزار و 801 نفر تست گرفته شده است که 363999 نفر از آنها مبتلا به کرونا تشخیص داده شده‌اند؛ همچنین 9874 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند. تعداد مبتلایان بدحال نیز 1780 نفر است.

وزیر بهداشت ترکیه ادامه داد: تعداد مبتلایان بد حال و فعالمان رو به افزایش است. برای افزایش میزان شیوع منطقه ای بیماری باید همگی با هم به مقابله برخیزیم. قویتر از تدبیر امروز سلاحی در دست نداریم. در مقابله با ویروس سازمان یافته عمل کنیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.