بازگشت به زندگی پاک به روایت «ما ایرانی ها»

یک معلم بازنشسته آموزش و پرورش با حضور در برنامه تلویزیونی «ما ایرانی ها» شبکه پنج سیما برخی از فعالیت های خیرخواهانه خود در حمایت از کارتن خواب ها را روایت می کند.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی ، برنامه «ما ایرانی ها» به تهیه کنندگی و کارگردانی قاسم اورنگی جمعه ۷ آذر میزبان مینا صابری معلم بازنشسته آموزش و پرورش و همیار کارتن خواب ها در گروه پردیس پاک است که از فعالیت و تلاش های نیکو کارانه خود در جهت ترک  بیماران در بند اعتیاد، ایجاد انگیزه برای بازگشت به زندگی و هدفمندی آن ها در این برنامه صحبت می کند.

در توضیحات تکمیلی برای معرفی صابری آمده است:

«مینا صابری با عشق و محبتی که نسبت به جوانان  دارد، همیشه دوست داشته بداند که آیا شاگردانش به آنچه می خواستند رسیده اند یا نه. همین دغدغه را بعد از بازنشستگی هم دارد، به همین خاطر با دختران دچار آسیب های اجتماعی مانند اعتیاد و فرار از خانه، هم صحبت می شود تا ببیند در کودکی چه آرزویی داشته و چرا به این صورت در آمده اند و در ادامه همه تلاشش را برای برگرداندن آنها به زندگی انجام می‌دهد. گرمای کلام و شیوایی بیان او به قدری تاثیرگذار است که تا کنون توانسته تعدادی از آنها را به زندگی برگرداند.»

اورنگی تهیه کننده برنامه در مورد این قسمت از برنامه گفت: تعلیم و تربیت بازنشستگی ندارد خانم مینا صابری دبیر بازنشسته کلاس خود را به کوچه و خیابان می آورد تا در تخته سبز زندگی امید و نجات را برای بیماران در بند اعتیاد معنی کند، تا هدف گمشده خود را در نور دانایی بازیابند. 

برنامه ترکیبی «ما ایرانی ها»کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که یکشنبه، سه شنبه، پنج شنبه و جمعه  هر هفته ساعت ۲۱ از شبکه پنج  سیما پخش خواهد شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.