جمعیت علمای اهل سنت عراق: موساد در پس پرده ترور فخری زاده است

جمعیت علمای اهل سنت عراق امروز (شنبه ) با صدور بیانیه ای ترور شهید «محسن فخری زاده» رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ایران را محکوم کرد و سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد) را عامل پشت پرده این جنایت معرفی کرد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آسیا به نقل از رسانه های عراقی، جماعت علمای اهل سنت عراق به ریاست «شیخ خالد الملا» در بیانیه خود آورده است که این جماعت جنایت ترور شهید فخری زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع ایران را محکوم و انگشت اتهام خود را متوجه موساد می کند که از هیچ تلاشی برای آسیب زدن به ایران و محور مقاومت فروگذار نکرده است.

در بخش دیگری از این بیانیه با اشاره به پیشرفت بزرگ علمی و پژوهشی ایران آمده است که این عملیات به خاطر ترس دشمنان از تاثیر ایران و نقش آن در منطقه انجام شد.

بعدازظهر روز جمعه، عناصر تروریستی مسلح، خودرو حامل محسن فخری‌زاده رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را مورد حمله قرار داده و وی را به شهادت رساندند.

این اقدام تروریستی با محکومیت احزاب ، نهادها ، تشکل های اسلامی، شخصیت ها، سازمان ها و برخی کشورهای اسلامی و دوست جمهوری اسلامی ایران مواجه شده است .

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.