«بوی خون» فردا منتشر می شود/ بازیگران «آقازاده» در یک مستند

اولین قسمت از مستند «بوی خون» با بررسی جنبه‌های مختلف سریال «آقازاده» منتشر خواهد شد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند «بوی خون» به کارگردانی وحید سعیدی و نویسندگی احمد رنجبر، با هدف واکاوی موضوعات مطروحه در سریال «آقازاده» ساخته شده است و هر بار یکی از پرونده‌ها در آن زیر ذره بین قرار می‌گیرد. گفتگو با چهره‌های سیاسی و اجتماعی درباره آقازادگی و نیز مصاحبه با بازیگران سریال، دیگر محورهای اصلی هر قسمت هستند.

در قسمت اول «بوی خون» پرونده حراج‌های هنری با حضور مرتضی گودرزی دیباج، هنرمند نقاش مورد بررسی قرار گرفته است. در بخش دیگری از مستند، احمد توکلی سیاستمدار درباره ریشه‌های شکل گیری پدیده آقازادگی و اثرات آن صحبت کرده است. بازیگران سریال «آقازاده» هم در این قسمت تعریف خود از مفهوم آقازادگی را بیان کرده‌اند.

مراحل شکل‌گیری سریال، بازتاب رسانه‌ای آن، نظرات مردم درباره آقازاده‌ها و … بخش‌های دیگر قسمت اول این مستند را تشکیل می‌دهد.

قسمت اول مستند «بوی خون» با نام «آقازاده» فردا یکشنبه ۹ آذر در پلتفرم‌های فیلیمو و نماوا بارگذاری می‌شود.

با توجه به اینکه قسمت‌های پایانی سریال «آقازاده» در حال توزیع است دست اندارکاران «بوی خون» در نظر دارند ۲ قسمت از آن را در هر هفته توزیع کنند بنابراین احتمال دارد علاوه بر یکشنبه‌ها، چهارشنبه‌ها نیز این مستند توزیع شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.