بهرنگ علوی امشب به «کتاب‌باز» می‌آید

سروش صحت امشب میزبان بهرنگ علوی در «کتاب باز» خواهد شد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی به نقل از روابط عمومی برنامه، بهرنگ علوی بازیگر سینما و تلویزیون امشب ۸ آذر ماه مهمان برنامه‌ تلویزیونی «کتاب‌باز» است.

او که بیش از ۲۰ سال پیش از مدیوم تئاتر وارد حرفه‌ بازیگری شده است در این قسمت از «کتاب‌باز» از الزامِ مطالعه برای بازیگرانی که نقش‌ شخصیت‌های تاریخی را ایفا می‌کنند، خواهد گفت.

این بازیگر که از دنبال‌کنندگان جدی فوتبال است، همچنین از کتابِ زندگی‌نامه‌ مارادونا، فوتبالیست افسانه‌ای آرژانتین که به تازگی درگذشته است، سخن می گوید.

در بخش دوم برنامه‌ تلویزیونی «کتاب‌باز» رشید کاکاوند کارشناس ثابت «کتاب‌باز» روبروی سروش صحت می‌نشیند. او با اشاره به شاعران معاصری که اشعاری را در قالب چهارپاره‌ سروده‌اند، به شعر «سگ‌ها و گرگ‌ها» سروده‌ مهدی اخوان ثالث خواهد پرداخت.

برنامه‌ی تلویزیونی «کتاب‌باز» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا رضائیان، هر هفته از شنبه تا پنجشنبه ساعت ۱۹ در شبکه‌ نسیم پخش و روز بعد در ساعات ۱ ، ۸ و ۱۴ بازپخش می‌شود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.