می رفتند که مارادونا با دست خدا، شفای‌شان دهد!

محسن بهاروند، سرپرست سابق سفارت ایران در آرژانتین از عشق و علاقه آرژانتینی‌ها به مارادونا گفت.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ؛ محسن بهاروند، سرپرست سابق سفارت ایران در آرژانتین درباره محبوبیت مارادونا گفت: در آرژانتین معروف بود که مارادونا اگر بخواهد می‌تواند مردم زیادی را به خیابان بکشاند و با یک فراخوان میلیون‌ها نفر از مردم آمریکای لاتین را فرابخواند.
او ادامه داد:« در همان زمان هم معروف بود که مارادونا از موارد مخدر استفاده می‌کند ولی این برای مردم آرژانتین اصلا مهم نبود و در قالب فرهنگی آن‌جا مساله شخصی محسوب می‌شد. ضمن اینکه کسی که اینطور غرور و اعتماد به نفس را به مردم خودش از طریق ورزش هدیه داده بود، اگر ضعف کوچکی هم داشت به خاطر بردباری که در مردم آن‌جا وجود دارد اعتیادش خیلی عیب بزرگی محسوب نمی‌شد. مارادونا بعد از فوتبالش در زمینه‌های تبلیغاتی حضور داشت و محبوب مردم بود و به ایشان «دست خدا» می‌گفتند. حتی من شنیده بودم بعضی‌ها که بیماری لاعلاج دارند، فکر می‌کنند اگر مارادونا به او توجه کند، شفا پیدا می‌کند! در این حد به شان و شخصیت مارادونا قداست داده شده بود ولی مارادونا در آن‌جا متوقف نشد و ظاهرا خیلی در موارد مخدر غرق شده بود و تدریج افولش آغاز شد. به یک چاقی عجیبی هم دچار شد که دلیلش را نمی‌دانم و ظاهرش هم تغییر کرد.».

مشروح این گزارش را اینجـــــــا بخوانید.

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.