شهرداری گرگان مقتدرانه از سد نیروی زمینی گذشت

گرگان- تیم شهرداری گرگان در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال مقتدرانه تیم نیروی زمینی را شکست داد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی ، از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور، بعدازظهر پنجشنبه تیم شهرداری گرگان در سالن امام خمینی (ره) و در حضور بیش از سه هزار تماشاگر میزبان تیم نیروی زمینی بود که با حساب ۷۸ بر ۴۹ به پیروزی رسید تا به دومین پیروزی این فصل دست پیدا کند.

شهرداری گرگان در هر چهار کوارتر به ترتیب با نتایج (۱۳ - ۲۴)، (۱۵ - ۱۷)، (۷ - ۲۰) و (۱۴ - ۱۷) پیروز شد.

مهران شاهین طبع سرمربی شهرداری گرگان در این دیدار تیمش را با ترکیب اولیه نوید رضایی فر، علیار نجفی، پری پتی، امیر صدیقی و روزبه ارغوان وارد میدان کرد و تیم نیروی زمینی با سرمربیگری محمدمهدی ایزدپناه و ترکیب اولیه خشایار علی اکبری، ستار شیخ، علیرضا مرتضوی، اشکان جعفری و مهران رضایی در میدان حاضر بود.

صادق قنبری به عنوان سرداور، ابراهیم عباس زاده به عنوان داور اول و مهرشاد علویان به عنوان داور دوم قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند.

تیم شهرداری گرگان در پایان هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور دو پیروزی کسب کرده و در هفته سوم، دوشنبه ۲۰ آبان مهمان تیم آویژه صنعت پارسا مشهد خواهد بود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.