تثبیت صدرنشینی پتروشیمی با پیروزی برابر مشهدی‌ها

تیم‌های پتروشیمی، ذوب آهن، شهرداری گرگان،نفت، اکسون و توفارقان در هفته دوم رقابت‌های باشگاهی بسکتبال موفق به شکست حریفان خود شدند.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ اخبار عمومی ، هفته دوم مسابقات بسکتبال لیگ برتر باشگاه های کشور امروز پنجشنبه با برگزاری ۶ دیدار همزمان در بندرعباس، قزوین، گرگان، بندرامام خمینی (ره)، کرمان و آذرشهر آغاز شد.

در چارچوب این دیدارها و در بندرامام تیم پتروشیمی موفق شد حریف مشهدی خود را شکست دهد و با مجموع ۴ امتیاز صدرنشینی اش را تثبیت کند. گرگانی ها در دیدار خانگی برابر نیروی زمینی پیروز شده و دومین برد خود را جشن گرفتند. بدین ترتیب نیروی زمینی که در هفته نخست هم شکست خورده بود در انتهای جدول رده بندی باقی ماند.

ذوب آهن که این فصل را با شکست آغاز کرد موفق شد درمصاف با صنعت مس کرمان پیروز شود. در سایر دیدارها هم تیم های نفت آبادان، اکسون تهران و توفارقان آذرشهر حریفان خود را با شکست مواجه کردند.

نتیجه دیدارهای برگزار شده در هفته دوم لیگ برتر بسکتبال به این شرح است:

* شهرداری گرگان ٧٨ - نیروی زمینی تهران ٤٩
* پتروشیمی بندرامام ٨٤ - آویژه صنعت مشهد ٤٣
* شهرداری بندرعباس ٥٨ - نفت آبادان ٦٣
* صنعت مس کرمان ٧٨ - ذوب آهن اصفهان ٩٦
* شورا و شهرداری قزوین ٦٢ - اکسون تهران ٦٧
* توفارقان آذرشهر ٩٣ - رعد پدافند هوایی ٨٥

از هفته دوم لیگ برتر بسکتبال دیدار تیم های مهرام تهران و شیمیدر تهران در ورزشگاه آزادی در جریان است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.