کاپیتان ابدی/انتشار «خبرتعطیلات» فردا جمعه

پرونده شماره جدید «خبرجنوب تعطیلات» به فوتبال و زندگی علی پروین، اسطوره باشگاه پرسپولیس اختصاص دارد؛ پرونده‌ای با تیتر «کاپیتان ابدی».

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی، از دیگرعناوین مهم سی‌وپنجمین‌ شماره «خبرجنوب تعطیلات» که فردا جمعه منتشر می‌شود، می‌توان به لذت‌ها و مکافات آقای کارگردان(بهمن فرمان آرا؛ از لندن تا تهران)، صدای متفاوت یک آدم خاص، از زمانه عقب نخواهیم ماند(قدم زدن با نادر ابراهیمی داستان‌نویس معاصر)، شیطان دریبل، سفر به اعماق تاریخ هنر(فلورانس؛ شهر معماری و مجسمه‌سازی)، چیتا سریعتر از فراری، اراده آهنین (همراه با روملو لوکاکو مرد سال فوتبال بلژیک) و رازهای احترام و گفتگو اشاره کرد.

■ ■ ■

لازم به یادآوری است که اولین شماره «خبرجنوب تعطیلات»، جمعه سوم مرداد 1399 با رویکردی خواندنی و ارائه مطالب در زمینه‌های تاریخی، علمی، دانستنی، ورزشی، موسیقی، سرگرمی و سینمایی منتشر شد تا از آن پس، روزنامه «خبرجنوب» در اقدامی منحصر به فرد و به پاس همراهی مخاطبان پرشمار خود طی42 سال گذشته در تمامی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نیز در کنار علاقه‌مندانش باشد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.