هراز باز و محور ساری به سمنان به خاطر کولاک بسته شد

فرمانده پلیس راه مازندران گفت که محور هراز پس از برف‌زدایی باز شد و هم اکنون محور کیاسر که ارتباط ساری با سمنان را برقرار می کند ، به علت بارش شدید برف و کولاک در حوزه استحفاظی مازندران بسته شده است.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث افزود : بارش برف و کولاک شدید که  از صبح  امروز پنجشنبه در مازندران شروع شد ، تمامی محورهای کوهستانی استان را تحت تاثیر قرار داده است و لازم است شهروندان از تردد غیرضروری در این محورها بپرهیزند.

وی همچنین گفت که در حال حاضر محور هراز که تا یک ساعت پیش به دلیل بارش شدید برف مسدود شده بود ، با همکاری راهداری باز شده است.

سرهنگ قدمی افزود : اگر چه بارش برف هم اکنون در بعضی محورهای کوهستانی استان از جمله هراز از شدت کمتری برخوردار است ، ولی به دلیل کاهش شدید دما و یخزدگی سطح جاده ، تردد در محورهای مواصلاتی هراز ، کندوان و سوادکوه بسیار سخت شده است.

فرمانده پلیس راه مازندران به رانندگان توصیه کرد در صورت ضرورت تردد در محورهای کوهستانی تجهیزات زمستانی از جمله زنجیر چرخ و مواد غذایی به همراه داشته باشند. 

بر  اساس پیش‌بینی هواشناسی سامانه سرد و بارشی که از شب گذشته وارد مازندران شد تا اوایل صبح جمعه در این استان باقی می ماند. بر اساس پیش بینی ها در این مدت کاهش حدود ۲۰ درجه ای دما و حتی بارش برف در مناطق ساحلی را نیز در پیش داریم. 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.