تهران/ کشف ۱۶۵۰۰ دلار از زیر زین یک موتورسیکلت!

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۲ دلال ارز و کشف ۱۶ هزار و ۵۰۰ دلار از متهمان خبر داد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ دوستعلی جلیلیان با اعلام خبر کشف 16 هزار دلار قاچاق در مرکز تهران، در تشریح این خبر اظهار کرد: با هدف مبارزه با مخلان اقتصادی و پیشگیری از اخلال در نظم عمومی، تیم اطلاعاتی کلانتری 109 بهارستان ظهر روز گذشته  موفق شدند دو دلال ارز را که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت در حال پرسه‌زنی در اطراف میدان فردوسی بودند شناسایی  کنند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: تیم گشت انتظامی کلانتری برای بررسی موضوع، تغییر مسیر داده و به موتورسواران نزدیک شدند و  متهمان که متوجه حضور  گشت کلانتری در نزدیکی خود شده بودند، از محل فرار کرده و عملیات تعقیب متهمان آغاز شد.

وی با با بیان اینکه پس از مدتی تعقیب و گریز، هر دو متهم دستگیر و موتورسیکلتشان توقیف شد، افزود: پس از بررسی موتورسیکلت متهمان، 165 قطعه صد دلاری که در زیر زین موتورسیکلت جاساز شده بود، کشف کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: کارشناسان ارزش دلارهای مکشوفه بیش از سه میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کردند که به همراه متهمان پس از تکمیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.