روسیه انفجارهای تروریستی بغداد را محکوم کرد

وزارت امور خارجه روسیه عملیات تروریستی امروز در پایتخت عراق که به کشته و زخمی شدن ده‌ها نفر انجامید را محکوم و با خانواده قربانیان ابراز همدردی کرد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس بین الملل امروز نیوز؛ آمریکا و اروپا به نقل از اسپوتنیک، وزارت امور خارجه روسیه پنج‌شنبه شب طی بیانیه‌ای حادثه تروریستی امروز در بغداد را محکوم کرد.

وزارت امور خارجه روسیه در بیانیه خود اظهار داشت: «ما قاطعانه این عملیات تروریستی را که هدف از انجام آن از بین بردن امنیت و ثبات کشور دوست عراق است، محکوم می‌کنیم و مراتب همدردی و تسلیت صمیمانه خود به خانواده قربانیان این حادثه را ابراز می‌داریم و برای مجروحان حادثه آروزی بهبود فوری می‌کنیم.»

این وزارتخانه در ادامه بیانیه خود ضمن تأکید بر حمایت روسیه از دولت و ملت عراق در مبارزه با تروریسم، اعلام کرد: «مسکو اهمیت تقویت فعالیت‌ها و تلاش‌های جمعی بین‌المللی برای مقابله مؤثر و جدی با تهدید جهانی تروریسم را مورد تأکید قرار می‌دهد.»

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.