امدادرسانی به بیش از ۱۸۰۰ نفر طی سه روز گذشته

رئیس سازمان امداد و نجات کشور بیان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی این مناطق نیز در ٣٦ محور کوهستانی امدادرسانی انجام و مجموعا به ١٨٦٧ نفر نیز امدادرسانی شد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث ، با ارائه گزارش خدمات امداد و نجات در کولاک برف طی ٧٢ ساعت گذشته، گفت: در طول این مدت ١٠ استان آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، ایلام، قزوین، کردستان، کرمانشاه، گلستان، لرستان و همدان متاثر از شرایط و حوادث جوی بودند.

وی افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی این مناطق نیز در ٣٦ محور کوهستانی امدادرسانی انجام و مجموعاً به ١٨٦٧ نفر نیز امدادرسانی شد.

رئیس سازمان امداد و نجات کشور تصریح کرد: در طول عملیات های امداد و نجات نیز ۱۷ نفر به مناطق امن و ۷ نفر به مراکز درمانی انتقال یافتند.

ولی پور ادامه داد: با کمک ۶۱ تیم عملیاتی و ۲۰۱ نفر نیروی امدادی نیز ١٤٩ دستگاه خودرو از برف رها سازی شدند.

وی با اشاره بر اقلام توزیع شده میان آسیب دیدگان نیز عنوان کرد: طی ۳ روز گذشته ٢٢ بسته غذایی، ۵۱ بطری آب معدنی و ۸۸ بسته بیسکوییت میان افراد تحت پوشش امدادرسانی توزیع شده است.
 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.