احتمال وقوع بهمن در دامنه‌های البرز

کارشناس سازمان هواشناسی کشور از احتمال وقوع بهمن در دامنه‌های البرز خبر داد.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث با اشاره به آخرین وضعیت آب‌ و ‌هوای کشور افزود: آسمان تهران امروز (جمعه) صاف تا کمی ابری، گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی گفت: سامانه بارشی امروز تا قبل از ظهر در شمال شرق کشور فعال است و سبب بارش‌های پارکنده برف در این مناطق می‌شود، سپس از کشور خارج خواهد شد.

وی ادامه داد: امروز در استان‌های واقع در شمال غرب، شمال شرق و استان‌های واقع در دامنه‌های رشته‌کوه البرز شاهد لغزندگی و یخ‌زدگی معابر و جاده‌ها هستیم.

گورزی در ادامه از احتمال وقوع بهمن در دامنه‌های البرز خبر داد.

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور اظهار داشت: تا ظهر فردا (شنبه) در استان‌های خراسان جنوبی، شرق کرمان، شرق هرمزگان و سیستان و بلوچستان وزش باد شدید توام با گرد و خاک را خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: آسمان در بیشتر مناطق کشور از روز شنبه تا چهارشنبه صاف است و احتمال افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای بزرگ و پرجمعیت وجود دارد.

گورزی گفت: پیش‌بینی روند افزایش دما در برخی از مناطق کشور از روز دوشنبه تا پایان هفته وجود دارد.

این کارشناس سازمان هواشناسی کشور گفت: در دو روز آینده دریای عمان، خلیج فارس و تنگه هرمز مواج خواهد شد و امروز آب‌های دریای خزر مواج است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.