لیگ اروپا| شکست لاتزیو در خانه/ ناکامی ترابزون در حضور ثابت حسینی

در شبی که تیم بازیکن ایرانی شکست را پذیرفت، لاتزیو هم در خانه مغلوب شد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، دور برگشت مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با شکست ترابزون اسپور در حضور بازیکن ایرانی‌اش و باخت ناباورانه  لاتزیو در خانه آغاز شد.

  در  گروه پنجم، لاتزیو در خانه خودش مقابل سلتیک 2 - یک شکست خورد.  ایموبیله در دقیقه 7 لاتزیو را پیش انداخت اما فورست در دقیقه 38 سلتیک را به گل تساوی رساند و انچام در دقیقه 90 برتری میهمان را رقم زد.  در دیگر بازی این گروه، کلوژ در خانه یک - صفر رن را برد. در جدول، سلتیک 10 امتیازی بالاتر از کلوژ 9 و لاتزیوی 3 امتیاز صدرنشین است.

 در گروه سوم، ترابوزن اسپور در شبی که از ابتدا به صورت کامل مجید حسینی، ملی‌پوش کشورمان را در اختیار داشت در خانه کراسنودار 3 - یک شکست خورد. آسان (بازیکن حریف) در دقیقه 27، فرناندس در دقیقه 34 و ایگناتیف در دقیقه 90 برای میزبان و انواکامه در دقیقه 1+90 برای ترابزون گلزنی کردند. در دیگر بازی این گروه، بازل در خانه خودش 2 - یک ختافه را برد. در جدول بازل 10 امتیازی در صدر است و کراسنودار و ختافه 6 امتیازی نسبت به ترابزون یک امتیازی شانس بیش‌تری برای صعود دارند.

 در سایر بازی‌ها از گروه اول، آپوئل 2 - یک قره‌باغ را برد و سویا در خانه داندلوژ به برتری 2-5 رسید. در گروه دوم، کپنهاگن و دیناموکیف به تساوی یک - یک رسیدند و بازی لوگانو و مالمو بدون گل خاتمه یافت. در گروه چهارم، لاسک 4 - یک آیندهوون را برد و اسپورتینگ لیسبون در خانه روزنبرگ 2 - صفر پیروز شد. در گروه ششم هم استاندارد لیژ 2 - یک از سد اینتراخت فرانکفورت گذشت.

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.