سی‌امین تلاش یوونتوس برای پس گرفتن اسکودتو هم ناکام ماند!

باشگاه یوونتوس باز هم در اعاده حیثیتش ناکام ماند و نتوانست اسکودتوی سال ۲۰۰۶ را پس بگیرد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، باشگاه یوونتوس برای سی‌امین بار در راه پس گرفتن اسکودتوی 2006 از اینتر ناکام ماند.

ماه گذشته و در آستانه دربی ایتالیا، باشگاه یوونتوس فرجام‌خواهی جدیدی برای پس گرفتن اسکودتو در فصل 06-2005 از رقیب دیرینه‌اش داشت. یوونتوس سال 2006 به‌عنوان متهم ردیف اول پرونده کالچوپولی (تبانی با داوران) مجازات و به سری B‌ فرستاده شد. در همین راستا دو قهرمانی این تیم در فصل  05-2004 و 06-2005 پس گرفته  شد که اولی به هیچ تیمی اختصاص پیدا نکرد، اما اسکودتوی دوم به اینتر رسید.

یوونتوس  از آن سال 29 بار برای پس گرفتن آن دو قهرمانی و حداقل عدم اعطای آن به اینتر تلاش کرده، اما هر بار تلاش‌هایش نافرجام بوده است. با این وجود بانوی پیر یک بار دیگر از کمیته استیناف کمیته ملی المپیک ایتالیا فرجام خواهی کرد تا قهرمانی این تیم از نراتزوری پس گرفته شود.

استدلال بانوی پیر هم این بود که اینتر مانند یوونتوس در پرونده کالچوپولی نقش داشته و به همین دلیل شایسته تصاحب اسکودتوی فصل 06-2005 نیست، اما تلاش یوونتوس برای بار سی‌ام  هم ناکام ماند و فرجام این باشگاه رد شد تا همچنان اینتر فاتح اسکودتوی 2006 باشد.

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.