روایت ۳۱ سال اجتناب ۲ رزمنده دفاع مقدس در شبکه مستند

مستند «فراموشی» با روایتی از سال‌ها اجتناب ۲ رزمنده دفاع مقدس در «به اضافه مستند» نمایش داده می‌شود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، سیزدهمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «فراموشی» اثر یاسر خیر روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

مستند «فراموشی» روایتی متفاوت از دوستی‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است؛ دوستی‌هایی که ادامه پیدا کرد و البته بعضی‌هایش در حوادث روزگار به دست فراموشی سپرده شد.

این مستند که به کارگردانی یاسر خیر تولید شده است، در چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» حضور داشت و در اولین اکران تلویزیونی خود در برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» نمایش داده می‌شود.

در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور محمدعلی صمدی، پژوهشگر دفاع مقدس برگزار می‌شود.

این قسمت از برنامه «به اضافه مستند» روز سه‌شنبه ۷ بهمن ماه ساعت ۲۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه ۸ بهمن ماه ساعت ۹ و جمعه ۱۰ بهمن ماه ساعت ۱۴ است.

«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.