مدیر جدید رادیو قرآن معارفه شد/ انتظار ارتقای جایگاه شبکه

طی حکمی از سوی علی بخشی‌زاده معاون صدای رسانه ملی، منصور قصری‌زاده به عنوان مدیر جدید رادیو قرآن منصوب و امروز معارفه شد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی به نقل از روابط عمومی رادیو، علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی در جلسه معرفی مدیر جدید رادیو قرآن که امروز هفتم بهمن برگزار شد با اشاره به انتقال مجتبی ایزدی مدیر اسبق این رادیو به معاونت سیما بیان کرد: مجتبی ایزدی تجربه بالایی دارد و در هر حوزه‌ای موفق است که نمونه بارز آن افزایش چشمگیر مخاطبان رادیو قرآن است به طوری که امروز رادیو قرآن یکی از افتخارات معاونت صداست.

وی افزود: همکاران کاربلد و مومن در رادیو قرآن مشغول به کار هستند و این شبکه رادیویی با درایت آقای ایزدی جنبش خوبی داشته است ولی انتظار من از این مجموعه ایجاد وضعیت و جایگاهی مطلوب تر در رسانه است.

معاون صدا در پایان درباره منصور قصری زاده که مدیریت رادیو قرآن را بر عهده گرفته است، بیان کرد: آقای قصری زاده مدیر جدید رادیو قرآن سال ها در حوزه های مختلف دلسوز سازمان و در گزینش سازمان نیز منشا اثر بوده و نوع سلوک وی بسیار ویژه است. 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.