آغاز پخش فصل جدید مجموعه «غیر محرمانه» از شبکه دو

فصل جدید «غیر محرمانه» که برنامه ای مناظره محور است از ۱۰ بهمن روی آنتن می رود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی، به گزارش روابط عمومی شبکه دو، مناظره «غیرمحرمانه» با هدف بررسی موضوعات روز جامعه و گفتگو پیرامون مسائل مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و... از جمعه ۱۰ بهمن  روانه آنتن شبکه دو سیما می شود.

«غیر محرمانه» در تلاش است تا دغدغه های روز جامعه را در تعامل با مردم به قاب تلویزیون بیاورد و در تجهیزات از استودیو مجازی، خروجی تصویری در ابعاد نزدیک به ۸٥٠ متر مربع و بالغ بر ٨٠ دوربین مجازی و واقعی بهره گرفته است.

طراحی دکور این برنامه تلویزیونی نیز کاملا به صورت سه‌بعدی طراحی شده و با پردازش تصاویر دوربین‌های حاضر در استودیو و با بهره‌گیری از هوش مصنوعی شبیه‌سازی سه‌بعدی از فضای برنامه انجام گرفته است.

«غیر محرمانه» از تکنولوژی روز و فن آوری ویژوال (سه بعدی مجازی) در حوزه برنامه سازی استفاده کرده است.

استودیوهای مجازی هم از نظر جلوه‌های بصری زنده و هم قابلیت هایی که دستیابی به آن گاهی در دنیای واقعی غیرممکن است، تنوع و کیفیت برنامه‌های تلویزیونی را در چندسال اخیر تحت تاثیر قرار داده اند.

«غیرمحرمانه» کاری است از گروه اقتصاد و دانش به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا عاصم یوسفی و اجرای محمدجعفر خسروی که جمعه بعد از اذان مغرب روی آنتن شبکه دو خواهد رفت.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.