«چهل تیکه» ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر را مرور می کند

برنامه «چهل تیکه» با مرور ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر در یک ویژه برنامه پخش می‌شود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ فرهنگ عمومی به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، ویژه برنامه‌های «نسیم آوا»، «چهل تیکه» با مرور جشنواره فیلم فجر و «نسیم دانش» با ارائه دستاوردهای دانش بنیان کشورمان به جدول پخش شبکه نشاط و سرگرمی خواهند رسید.

برنامه «چهل تیکه» با مرور ادوار مختلف جشنواره فیلم فجر در یک ویژه برنامه پخش می‌شود. این برنامه با اجرای محمدرضا علیمردانی خاطرات، جذابیت‌ها و ویژگی‌های برجسته این جشنواره را از سال گذشته روایت می‌کند. علاقمندان به این برنامه می‌توانند «چهل تیکه» را از شنبه ۱۱ بهمن هر شب ساعت ۲۱ و در ساعت ۳ بامداد، ۶:۳۰ و ۱۳:۳۰ روز بعد به تماشا بنشینند.

«نسیم آوا» با دعوت از خوانندگان نام آشنای کشورمان به استقبال دهه فجر می‌رود. قاسم افشار، مجید اخشابی، بهرام پاییز و… مهمان محمدرضا محبی مجری این برنامه هستند و ضمن گفتگو درباره ویژگی‌ها و ظرفیت‌های این هنر، آثار منتخب خود را اجرا خواهند کرد. «نسیم آوا» در این ایام هر شب ساعت ۲۰:۳۰ روی آنتن می‌رود و در ساعات ۰۵:۳۰، ۱۰:۳۰ و ۱۴:۳۰ بازپخش می‌شود.

دستاوردهای علمی، فناوری و صنعتی کشور در راستای علوم نوین و دانش بنیان را می‌توانید در دهه فجر هر روز ساعت ۱۶:۳۰ از شبکه نسیم در برنامه «نسیم دانش» دنبال کنید. این برنامه با اجرای آریا طاهری برای دهه فجر به صورت ویژه تدارک دیده شده است.

همچنین برنامه «کودک شو» در این ایام با حال و هوای متفاوت شنبه تا سه شنبه و جمعه‌ها در ساعت ۲۳ با اجرای حمید گودرزی پخش خواهد شد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.