بیوک میرزایی، بازیگری که دانشجویان «روزگار جوانی» از او می‌ترسیدند

بیوک میرزایی با اشاره به خاطره‌ای طنز از ایفای نقش عباس‌آقا در مجموعه «روزگار جوانی»، از ادامه ساخت این سریال با حضور خودش خبر داد.

www.khabaronline.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ دنیای هنرمندان ، مراسم تجلیل از بیوک میرزایی، بازیگر تئاتر ، تلویزیون و پیشکسوت عرصه صدا برگزار شد.

در این نشست، بیوک میرزایی با اشاره به ساخت مستند «داستان بیوک» که درباره زندگی اوست، گفت: «باید به شبکه مستند و مدیر آن برای این نوع نگاه تبریک گفت؛ این نوع کارها ماندنی است و هرچه قدر تاریخش بگذرد، ارزشمندتر می‌شود.»

او افزود: «البته به نظرم خیلی دیر به این ماجرا توجه شده است؛ چرا که خیلی از افراد رفته‌اند و دیگر در دسترس نیستند تا فیلمی از آن‌ها تهیه شود. من شبکه مستند و سینمای مستند را بسیار دوست داشتم اما باور نمی‌کردم پخش فیلمم از این شبکه این قدر بازتاب داشته باشد. حتی از کانادا به من زنگ زدند و گفتند این فیلم را دیدیم.»

در بخشی از این مراسم، بیوک میرزایی با اشاره به نقش عباس آقا در سریال «روزگار جوانی» گفت: «نقش عباس آقا هم بسیار خوب بود. خاطرم هست یک روز نصرالله رادش پیش من آمد و گفت بچه‌های آبادان گفته‌اند اگر به آبادان بیایی، بیچاره‌ات می‌کنیم؛ چرا که وقتی عباس آقا را می‌بینی، می‌ترسی و می‌لرزی. با کارگردان صحبت کردیم که یک بار او قلدری کند اما باز هم تا صدایش کردیم ترسید!»

این بازیگر ادامه داد: «البته قرار است فصل جدید سریال «روزگار جوانی» به کارگردانی اصغر توسلی ساخته شود. از شخصیت‌های قبلی تنها عباس آقا در این فصل حضور دارد؛ البته الان هم مشغول کار در سریال «جشن سربرون» به کارگردانی مجتبی راعی هستم که واقعا کارگردان بسیار خوبی است و تصویربردار و صدابردار بسیار خوبی هم دارد.»

بیوک میرزایی با اشاره به خاطره‌ای طنز از ایفای نقش عباس‌آقا در مجموعه «روزگار جوانی»، از ادامه ساخت این سریال با حضور خودش خبر داد.
امروزنیوز این اخبار را از خبرآنلاین به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.