بیمارستان‌های ارتش در مراغه و تبریز در آمادباش کامل هستند

رییس اداره بهداشت و در مان نیروی زمینی ارتش گفت: در پی وقوع زمین لرزه در مناطقی از استان آذربایجان شرقی بیمارستان‌های منطقه به ویژه بیمارستان مراغه و تبریز در آماده باش قرار دارند.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس سیاسی امروز نیوز؛ امنیتی و دفاعی ، امیر شهنام بابلی رئیس اداره بهداشت و در مان نیروی زمینی ارتش اعلام کرد: در پی وقوع زمین لرزه ۵.۹ ریستری در مناطقی از استان آذربایجان شرقی بیمارستان های منطقه به ویژه بیمارستان مراغه و تبریز در آماده باش قرار دارند.  

وی افزود: بلافاصله پس از اینکه زلزله در مناطقی از استان آذربایجان شرقی روی داد گردان های بهداشت و درمان بیمارستان های منطقه در آماده باش قرار گرفته تا در خدمت مردم آسیب دیده قرار گیرند.  

رئیس اداره بهداشت و درمان نزاجا گفت: امروز بیمارستان های نیروی زمینی ارتش به نیروهای واکنش سریع تغییر ساختار داده و در کمترین زمان ممکن با یک گردان کاملا مجهز به خدمات پزشکی در منطقه حادثه حضور خواهند یافت.  

امیر بابلی تاکید کرد: در حال حاضر تیم پزشکی بیمارستان مراغه به همراه پزشکان متخصص در منطقه حادثه حضور دارند و در حال ارائه خدمات به مصدومین احتمالی هستند.  

وی در پاسخ به این سوال که آیا دارو و نیازمندی های دیگر نیز از طریق ارتش در اختیار مردم قرار می گیرد، اظهار داشت: پس از برآورد اولیه توسط کادر پزشکی حاضر در منطقه در حال ارسال اولین  محموله دارویی و نیازمندی های پزشکی به منطقه هستیم.  

رئیس اداره بهداشت و درمان نزاجا، گفت: برابر منویات مقام معظم رهبری که فرمودند باید آتش به اختیار عمل کرد، امروز کادر پزشکی بیمارستان های  نیروی زمینی ارتش آتش به اختیار عمل می کنند و چنانچه مردم نیازی به آنها داشته باشند  بلافاصله در خدمت آنها خواهند بود و نیازی به تشریفات اداری ندارند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.