رئیس MLS تلاش میلان برای خرید ابراهیموویچ را تأیید کرد

رئیس سازمان لیگ فوتبال آمریکا باشگاه میلان را به‌عنوان یکی از مشتریان اصلی ستاره سوئدی تیم لس‌آنجلس گلکسی معرفی کرد.

منبع
www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، دان گاربر، رئیس سازمان لیگ فوتبال آمریکا (MLS) مدعی شد که زلاتان ابراهیموویچ در فهرست خرید تیم فوتبال میلان قرار دارد و ممکن است به سری A برگردد.

قرارداد فعلی ابراهیموویچ با گلکسی تا پایان ماه دسامبر سال جاری اعتبار دارد و او پیش از این تمایل خود برای بازگشت به ایتالیا را ابراز کرده بود، کشوری که بازی در فوتبال آن را با تیم‌های یوونتوس، اینتر و میلان تجربه کرده است. باشگاه بولونیا هم تأیید کرد که مذاکراتش را با ایبرا آغاز کرده اما گاربر در گفت‌و‌گو با ESPN تأیید کرد که مهاجم سوئدی گلکسی با میلان هم وارد مذاکره شده است.

گاربر گفت: زلاتان واقعاً آدم جالبی است. او همیشه مرا مشغول کرده، اما هر دقیقه‌اش سرگرم‌کننده و مهیج است و شما به چنین بازیکنانی نیاز دارید، مانند بکام در روزهای نخست دوران بازیگری‌اش. ابراهیموویچ 38 ساله است و الان هم میلان می‌خواهد او را جذب کند که یکی از باشگاه‌های طراز اول دنیاست. او در داخل و خارج از زمین بازی بازیکن هیجان‌‌انگیزی است. من دوست دارم ببینم که او به اینجا برمی‌گردد اما همه چیز به تصمیم لس‌آنجلس گلکسی بستگی دارد. من از تک تک لحظاتی که زلاتان اینجا بوده است، لذت برده‌ام مخصوصاً آن زمان‌هایی که او با خودم من صحبت کرده است.

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.