کشتیرانی برای حمل کالاهای ترانزیتی با راه‌آهن تفاهمنامه امضا کرد

همزمان با هفته حمل و نقل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران برای حمل کالاهای ترانزیتی به وسیله ریل و راه‌اندازی قطارهای برنامه‌ای کانتینری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

www.irna.ir
اندازه متن Aa Aa

سرویس جامعه امروز نیوز؛ انتظامی و حوادث، به گزارش روز سه‌شنبه روابط عمومی راه آهن، در مراسم گرامی‌داشت هفته حمل ونقل که عصر امروز و با حضور وزیر راه وشهرسازی، مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران در ساختمان راه آهن جمهوری اسلامی ایران برگزار شد این تفاهم نامه همکاری به امضای دو طرف رسید.

در این تفاهم نامه، دو طرف در زمینه ایجاد پایانه لجستیکی کالا و کانتینر و حمل کالاهای ترانزیتی به وسیله ریل و راه اندازی قطارهای برنامه‌ای کانتینری و حمل خرده بارها از طریق قطارهای باری همکاری خواهند کرد.

این تفاهم نامه توسط معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و مدیرعامل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به امضا رسید.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.