رشد ۲۳۰۰ واحدی شاخص کل / ورود تدپیکس به کانال ۳۴۶ هزار واحدی

شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۲۳۸۳ واحدی عدد ۳۴۶ هزار و ۸۷۰ واحد را نمایش داد.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس اقتصاد امروز نیوز؛ سایر حوزه ها به نقل از بازار سرمایه، شاخص هم وزن نیز به رقم ۱۱۰ هزار و ۲۴۳ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۴۷ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۷۲۴ هزار واحد را نمایش داد. امروز آیفکس نیز ۴۵۲۸ واحد را ثبت کرد.

امروز با دست به دست شدن ۴ میلیارد و ۸۹۷ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۵۷۲ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۲,۶۳۴ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای «فولاد»، «اخابر» و «فخاس» به ترتیب با ۲۵۶، ۲۵۱ و ۱۹۹ واحد افزایش بیشترین تأثیر مثبت و در مقابل نمادهای «رمپنا»، «پارسان» و «کگل» به ترتیب با ۱۳۴، ۷۹ و ۶۴ واحد کاهش، بیشترین تأثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند.

همچنین امروز «وتجارت»، «خساپا» و «شیران» پربیننده‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، بانک برترین گروه صنعت بود و خودرو و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

شاخص بورس تهران امروز به روند صعودی خود ادامه داد و به کانال ۳۴۶ هزار واحدی وارد شد. این در حالی است که کارشناسان بازار سرمایه از تداوم صعود شاخص خبر می‌دهند.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.