کونته: برنامه ما فشرده‌تر از بقیه تیم‌هاست/ با این جوانان آینده امیدوارکننده است

آنتونیو کونته ادعا کرد تیمش آینده روشنی در پیش دارد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، آنتونیو کونته در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل هلاس ورونا در هفته جاری رقابت‌های سری A ادعا کرد از حرف‌هایش در پایان جدال با بوروسیادورتموند در لیگ قهرمانان اروپا برداشت غلظی شده است.

 سرمربی تیم فوتبال اینتر در این باره گفت:   هر حرفی می زنم در راستای کمک به تیم است اما پس از پایان بازی با دورتموند هرگز نگفتم از صعود ناامید شده‌ام. به نظر از حرف‌هایم برداشت‌های بدی صورت گرفت. می‌خواهم مردم متوجه شوند ما باید بهتر کار کنیم چون اینتر هستیم. به طور خصوصی، مدیران باشگاه اولین کسانی هستند که اشتباهات خود را تشخیص می دهند بنابراین هیچ مشکلی با آنها ندارم. من و مدیران اینتر، همه در یک سمت و سو هستیم. باید همیشه به روشی سازنده، واکنش نشان بدهیم.

 او در ادامه افزود: اصلا نگران وضعیت تیم نیستم. من به این تیم خیلی ایمان دارم و می‌دانم در روزهای سخت بازیکنان می‌توانند کارهای بزرگی انجام بدهند. برخی بازیکنان دائما بازی می‌کنند. به این شکل احتمال مصدومیت بالا می‌رود و  ترکیب محدود و محدودتر می‌شود. نگرانی اصلی من همین موضوع است. این تیم هنوز به ظرفیت کامل خود نرسیده و فضای زیادی برای پیشرفت دارد. اینتر تیم بزرگی است و باید دوباره به رقابت در بالاترین سطح برگردد. با این بازیکنان جوان، آینده امیدوارکننده است.نقل و انتقالات؟ همه چیز با هماهنگی باشگاه پیش می‌رود. وقتی در مورد نقل و انتقالات برنامه‌ریزی کردیم، از برخی فرصت‌های  به وجود آمده بهره نبردیم  وگرنه من از ترکیب تیم کاملا راضی هستم. بابت اینکه برخی فکر می‌کنند بعضی از صحبت‌های من درست نیست، عذرخواهی می‌کنم اما هر حرفی را با هدف مشخصی می‌زنم.

او در پایان اظهار داشت: مقابل تیم سرزنده‌ای بازی می‌کنیم. می‌دانیم آنها به سختی تلاش می‌کنند، دوندگی زیادی دارند و پرس زیادی به وجود می‌آورند. اصلا بازی آسانی نیست و باید پس از ناامیدی دیدار با دورتموند، واکنش مناسبی نشان بدهیم. این بخشی از روند پیشرفت تیم است. متاسفانه در بازی‌های اخیر بیش از حد دروازه ما باز شده  و باید روی این مساله کار کنیم. در تیم من 11 نفر دفاع  و 11 نفر مشغول حمله می‌کنند. برنامه بازی‌های اینتر نسبت به سایرین در وضعیت مشابه، فشرده‌تر است اما کاری از دست ما  برنمی آید.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.