والورده: اولین منتقد خودمان هستیم/ اگر یک گل به اسلاویا می‌زدیم الان همه آرام‌تر بودند!

ارنستو والورده نسبت به مخاطرات سلتاویگو به تیمش هشدار داد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، ارنستو والورده در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل سلتاویگو در رقابت‌های لالیگا نسبت به خطرات رقیب به بازیکنانش هشدار داد.

 سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در این باره گفت: مشخصا سلتاویگو در وضعیت وخیمی قرار دارد چون در قعر جدول رده بندی جای گرفته که البته غیرمنتظره است.  آن‌ها در این چند بازی اخیر نتایج خوبی نگرفتند. مقابل بتیس خوب بازی کردند اما در دقیقه پایانی گل خوردند. به نظرم مقابل ختافه کمی مضطرب و دستپاچه بودند. سلتا روی کاغذ تیم خوبی دارد و با مهاجمان فوق العاده‌اش، این آمار گل‌های زده پایین، جای تعجب دارد و عادی نیست.به نظر من سلتا از این وضعیت خارج خواهد شد. آنها فقط نیاز به بازیافتن اعتماد به نفسشان دارند تا استعدادشان را ثابت کنند. از نظر من سلتا تیم فوق العاده‌ای است.

او در ادامه افزود: بارسلونا به یک برد نیاز دارد. بازی با لوانته را در 6 دقیقه از دست دادیم. حالا نیاز به پیروزی و کسب 3 امتیاز داریم چون می‌دانیم باختن در این باشگاه چه معنایی دارد. با وجود  اینکه می‌دانیم بازی سختی داریم، خواهان هر 3 امتیاز هستیم. با 2 جلسه تمرین برای بازی با اسلاویا آماده شدیم چون فرصت دیگری نداشتیم. برای هر 2 بازی 2 جلسه تمرینی  داریم که در حالت عادی در طول فصل همیشه همین طور است. هفته 7 روز  و   2 روز متعلق به بازی‌هاست. به نظر من که برنامه تمرینی مشکلی ندارد فعلا زمان  انتقاد است و باید آن را تحمل کرد. حرف زیادی برای گفتن در این باره ندارم. اگر یک گل به اسلاویا پراگ می‌زدیم، همه آرام‌تر بودند. باید با این شرایط کنار بیایید. یک هفته پیش همه چیز عالی بود چون ما 6 برد متوالی داشتیم. ببینیم در بازی‌های بعدی چه می‌شود. فارغ از انتقادات، خودمان در جریان هستیم که 2 بازی بدون برد را پشت سر گذاشته‌ایم و این همیشه باعث ناآرامی هواداران می‌شود. گاهی بعضی‌ها این چیزها را به نحوی بزرگ می‌کنند که به سود رقبای ماست. باید در شرایط سخت، محکم بمانیم. قبلا هم مقاطع افت داشتیم و به سلامت از آنها عبور کردیم. خودمان اولین منتقدمان هستیم.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.