۱۰ سال حبس برای ضاربان بازیکنان آرسنال

دادگاهی در لندن ۱۰ سال زندان برای ضاربان دو بازیکن آرسنال در نظر گرفت.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، حمله کنندگان به سئاد کولاسیناک و مسوت اوزیل، 2 بازیکن آرسنال در دادگاهی در  لندن به 10  سال حبس محکوم شدند.

 اشلی اسمیت 30 ساله و همدست او، جردن نورتور 26 ساله، سئاد کولاسیناک مدافع بوسنیایی آرسنال و هم‌تیمی آلمانی او، مسوت اوزیل را مورد آزار قرار داده و قصد داشتند ساعت‌های 200 هزار پوندی آنها را بربایند که البته با مقاومت کولاسیناک موفق نشدند.این  دو سارق قصد داشتند با چاقو  دو بازیکن ارسنال را مجبور به دادن ساعت های خود کنند اما کولاسیناک به خوبی در مقابل آنها مقاومت کرد و در نهایت سارقان مجبور به فرار شدند. در ادامه پلیس آنها را دستگیر کرده و در نهایت تحویل دادگاه داد. در فیلمی که اخیرا از سوی پلیس به نمایش درآمد، محرز شد این 2 سارق بعد از فرار اوزیل و کولاسیناک آنها را تعقیب می‌کنند اما در نهایت این 2 بازیکن به رستورانی ترکی پناه می‌برند  و در ادامه دو سارق  از محل دور می‌شوند. اسمیت که در جلسه دادرسی قبلی به گناه خود اعتراف کرده بود در ارتباطی ویدئویی و با سری  باندپیچی شده  به دادگاه گفت در زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفته و ممکن است بینایی یک چشم خودش را از دست بدهد.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.