اعلام برنامه تمرینی ملی‌پوشان در روز یکشنبه/ تمرین سبک شاگردان ویلموتس پشت درهای بسته

برنامه تمرینی تیم ملی فوتبال کشورمان برای روز یکشنبه از سوی کادرفنی اعلام شد که در اولین روز ملی‌پوشان تمرین سبکی را برگزار خواهند کرد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، برنامه تمرینی تیم ملی فوتبال کشورمان در روز یکشنبه، 19 آبان‌ماه اعلام شد.

بر این اساس و با اعلام کادر فنی تیم ملی فوتبال، ملی‌پوشان فردا تمرین سبکی را در مرکز ملی فوتبال برگزار خواهند کرد که اخبار مربوطه درباره این تمرین از طریق سایت فدراسیون اطلاع‌رسانی می‌شود.

برنامه تمرینی روزهای آتی و نحوه حضور همکاران ارجمند در رسانه‌های گروهی متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

به گزارش تسنیم، مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی برای دیدار روز پنجشنبه 23 آبان ماه با عراق 23 بازیکن را به تیم ملی دعوت کرد که اسامی آنها به شرح زیر است:

علیرضا بیرانوند، محمدرشید مظاهری، پیام نیازمند، وریا غفوری، سیدمجید حسینی، حسین کنعانی‌زادگان، میلاد محمدی، محمد نادری، مرتضی پورعلی‌گنجی، رامین رضاییان، سیاوش یزدانی، امید ابراهیمی، احسان حاج‌صفی، علی کریمی، احمد نوراللهی، مسعود شجاعی، وحید امیری، کریم انصاری‌فرد، علی قلی‌زاده، محمد محبی، کاوه رضایی، سردار آزمون و مهدی طارمی.

 

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.