«آنچلوتی» تا اخراج از باشگاه ناپولی رفت و برگشت!

کارلو آنچلوتی سرمربی تیم فوتبال ناپولی باعث عصبانیت مالک این باشگاه شده و حتی تا آستانه اخراج از هدایت ناپولی پیش رفته بود.

www.mehrnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، آئورلیو دلاورنتیس مالک باشگاه ناپولی آماده اخراج کارلو آنچلوتی از سرمربیگری تیم فوتبال ناپولی بود، اما بعد از صحبت با وکیلان این سرمربی ایتالیایی از این اقدام صرفنظر کرد.

طبق ادعای روزنامه گاتزتا و کوریره ایتالیا، مالک ناپولی از درگیری پیش آمده بین بازیکنان و مربی به اندازه‌ای عصبانی بوده که تصمیم داشته سرمربی را کنار بگذارد، این موضوع مربوط به ساعاتی بعد از بازی مقابل لایپزیش است.

گاتزتا خبر داده دلاورنتیس معتقد است آنچلوتی کنترل رختکن تیم را از دست داده و این برای مربی‌ای در حد و اندازه‌های او واقعا عجیب است. او معتقد است کار سرمربی برای بازگرداندن حرمت از دست رفته سخت است و این کار را برای او سخت خواهد کرد.

اما وکیلان آنچلوتی از او خواستند با کمی صبر و تامل بیشتر تصمیم بگیرد و قبل از تصمیمش با خود آنچلوتی صحبت کرده و موضوع را با او در میان بگذارد، شاید این مربی بتواند برای ماندن در تیم مالک را متقاعد کند.

طبق ادعای مطبوعات ایتالیایی این که طبق قرارداد حتی در صورت اخراج هم دلاورنتیس مجبور می‎شده تا پایان فصل حقوق آنچلوتی را پرداخت کند، موضوعی بوده که در تصمیم‌گیری او و منصرف شدنش از اخراج این مربی تاثیر داشته است.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگذاری مهر به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.