سری A| یوونتوس با شکست جنوا صدر جدول را از اینتر پس گرفت/ رم، اودینزه را به چهارمیخ کشید

دیدارهای هفته دهم سری A ایتالیا با برد خانگی سخت بانوی پیر مقابل شاگردان تیاگو موتا در تیم فوتبال جنوا و پیروزی پرگل رم مقابل اودینزه ادامه پیدا کرد.

www.tasnimnews.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس ورزشی امروز نیوز؛ فوتبال ، هفته دهم مسابقات فوتبال سری A باشگاه‌های ایتالیا چهارشنبه شب با انجام شش بازی پیگیری شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال یوونتوس در خانه مقابل جنوا با نتیجه 2 بر یک به پیروزی دست پیدا کرد.

یووه با گلزنی لئوناردو بونوچی در دقیقه 36 جلو افتاد، اما تنها پنج دقیقه بعد دروازه‌اش توسط کریستین کوامه باز شد. در حالی که هواداران بانوی پیر خود را برای تساوی آماده کرده بودند، داور یک ضربه پنالتی به سود میزبان اعلام کرد که کریستیانو رونالدو آن را به گل پیروزی‌بخش بیانکونری تبدیل کرد. با این نتیجه یوونتوس 26 امتیازی شد و ضمن کسب هشتمین برد خود در این فصل به صدر جدول برگشت.

جنوا در حالی مغلوب یوونتوس شد که دو بازیکنش، ابتدا کاساتا در دقیقه 51 و سپس مارکتی در دقیقه 57 اخراج شدند. یووه هم آدرین رابیو را در دقیقه 87 به دلیل دریافت کارت قرمز از دست داد.

در دیگر بازی مهم سری A تیم فوتبال رم میزبانش اودینزه را با نتیجه 4 بر صفر شکست داد. گل‌های این بازی را که رم از دقیقه 32 آن با اخراج فازیو 10 نفره به کارش ادامه داد، نیکولو زانیولو در دقیقه 14، اسمالینگ در دقیقه 51، جاستین کلایورت در دقیقه 54 و کولاروف در دقیقه 66 از روی نقطه پنالتی زدند.

رم با کسب پنجمین برد این فصل خود 19 امتیازی شد و به رده چهارم جدول سری A صعود کرد.

 

نتایج سایر بازی‌های چهارشنبه شب سری A به شرح زیر است:

کالیاری 3 - بولونیا 2
لاتزیو 4 - تورینو صفر
سامپدوریا یک - لچه یک
ساسولو یک - فیورنتینا 2

در تنهای بازی باقیمانده از هفته دهم سری A امشب میلان به مصاف اسپال می‌رود.

امروزنیوز این اخبار را از خبرگزاری تسنیم به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.