بیوگرافی فلورا سام + عکس های همسر و دخترش

www.beytoote.com
اندازه متن Aa Aa

سرویس فرهنگ و هنر امروز نیوز؛ دنیای هنرمندان،
بیوگرافی فلورا سام:
فلورا سام متولد ۱۲ آبان ۱۳۴۴ در شیراز، بازیگر و نویسنده و کارگردان تلویزیون و تئاتر ایرانی است. در سال 1366 با انتخاب رشته نمایش وارد دانشگاه تهران شد. شروع فعالیت حرفه‌ای فلورا سام در تلویزیون صرفاً به دلیل روابط خانوادگی با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «مهر و ماه» در سال ۱۳۶۹ به کارگردانی حمید لبخنده بود. و در سریال همسایه ها به شهرت رسید.

عکس ازدواج فلورا سام


ازدواج فلورا سام با مجید اوجی از زبان خودش:
حدود سال 1359 که من دانش آموز دبیرستانی بودم، تلویزیون اطلاعیه ای مبنی بر تشکیل کلاس های تئاتر در شیراز پخش کرد و من هم به علت علاقه ای که به این حوزه داشتم، در این آزمون شرکت کرده و پذیرفته شدم. در آن زمان زنده یاد مجید افشاریان سرپرست گروه بود. وقتی انقلاب فرهنگی رخ داد، آقای اوجی دانشجوی دانشگاه تهران بود و به علت این اتفاق به شیراز برگشته بود و چون اطلاعات بسیاری در این زمینه داشت، به عنوان کمک استاد به این گروه پیوست.

باب آشنایی ما از آن زمان آغاز شد. من با ایشان تئاترهای بسیاری را کار کردم که در نهایت سال 62 اتفاقات جدیدی در زندگی من افتاد و آقای اوجی به اتفاق خانواده به خواستگاری آمدند و سال 63 نیز ما با هم ازدواج کردیم. حاصل ایت ازدواج یک دختر به نام فریال دارد که متولد 64 و فارغ التحصیل رشته عکاسی است.

تصاویر فلورا سام و دخترش

 
بیوگرافی مجید اوجی همسر فلورا سام:
مجید اوجی زادهٔ ۱۳۴۰ نویسنده و تهیه‌ کننده تلویزیون و تئاتر ایرانی بود. مجید اوجی همسر فلورا سام، کارگردان، بازیگر و نویسنده تلویزیون بود و اکثر فعالیت‌های آنها در حوزه سریال‌سازی با هم شکل گرفته بود. مجید اوجی، در آثاری همچون سریال تلویزیونی «سفر سبز»، سریال تلویزیونی «همسایه ها» و سریال تلویزیونی «توطئه فامیلی» فعالیت داشته است.مجید اوجی تهیه کننده سینما و تلویزیون ایران است. از مهم‌ترین آثار مجید اوجی می‌توان به فعالیت در سریال سفر سبز، سریال توطئه فامیلی و سریال باغ سرهنگ اشاره کرد.


مجید اوجی در ۱۷ آبان ۱۳۹۸ در تهران پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری سرطان درگذشت.

همسر فلورا سام


فیلم شناسی فلورا سام:
- مرضیه    ( ۱۳۹۸)
- قرارمون پارک شهر    (۱۳۹۵)
- ما فرشته نیستیم    (۱۳۹۳ )
- باغ سرهنگ     (۱۳۹۲)
- بی‌قرار ۱ و ۲     (۱۳۹۲)
- راز پنهان    (۱۳۹۱)
- توطئه فامیلی    (۱۳۹۰)
- راز و نیاز       (۱۳۹۰)
- بوی خاک عطر گلاب  ( ۱۳۸۹ )
- ماه عسل    (۱۳۸۸)
- نشانی     (۱۳۸۷)
- شبی از شب‌ها    (۱۳۸۳)
- مشق عشق     (۱۳۸۱)
- همسایه‌ها    (۱۳۷۹)
- روزهای زندگی    (۱۳۷۷–۷۸)
- پدرسالار    (۱۳۷۴ )
- شیخ مفید    (۱۳۷۳ )
- خورشید شب    (۱۳۷۲)
- مزد ترس    (۱۳۷۱)
- مهر و ماه    (۱۳۶۹)

 تصاویر فلورا سام:

عکس جدید فلورا سام

تصاویر فلورا سام و مجید اوجی

فلورا سام

عکس همسر فلورا سام

تصاویر جدید فلورا سام

 
گردآوری: بخش بازیگران بیتوته

امروزنیوز این اخبار را از بیتوته به عنوان خدمتی به خوانندگانش ارائه می دهد، اما مقالاتی را که منتشر می کند ویرایش نمی کند. مقالات به مدت کوتاهی در emrooznews.com نمایش می یابند.